Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Archiwum Pandemii A.D. 2020

Archiwum Państwowe w Kielcach zaprasza do udziału w akcji „Archiwum Pandemii A.D. 2020. Społeczna kolekcja dokumentów pandemii wywołanej koronawirusem (SARS-CoV-2)”.

Apel Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych - zaproszenie do udziału w akcji.

 

Uczestnikiem akcji może zostać każdy. Podziel się swoimi doświadczeniami i refleksjami w postaci dokumentacji powstałej zarówno w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej. Mogą to być zapiski, notatki, pamiętniki, dzienniki, ulotki, wycinki prasowe, zdjęcia, gazetki okolicznościowe, afisze, plakaty, memy, blogi, vlogi, nagrania audio i wideo, inne formy medialne i materiały publikowane na stronach internetowych. Będą to cenne źródła dokumentujące zjawisko epidemii w naszym kraju, w najbliższym otoczeniu, w życiu codziennym, społecznym, kulturalnym i zawodowym.

Zebrane i powstałe w czasie pandemii materiały, można przekazywać drogą tradycyjną (poprzez wrzucenie do specjalnie przygotowanych skrzynek w siedzibach Archiwum przy ul. Kusocińskiego 57 w Kielcach i przy ul. Żydowskiej 4 w Sandomierzu) lub elektroniczną (na adres e-mail: archiwumpandemii@kielce.ap.gov.pl).

Więcej informacji o tym jak przekazać swój materiał można znaleźć na stronach internetowych archiwów:

 https://www.archiwa.gov.pl/pl/ucategorised/5165

https://archiwarodzinne.gov.pl/archiwum-pandemii-a-d-2020

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-04-01 08:16:40przez:
Opublikowano:2020-04-28 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Archiwum Państwowe w Kielcach
Odwiedziny:7391

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.