Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Organizacja

Dyrektor:

dr Wiesława Rutkowska

sekretariat Dyrektora tel. 41 260 53 13, 41 260 53 11 wew. 235

e-mail: kancelaria@kielce.ap.gov.pl

 

Oddział I kształtowania narodowego zasobu archiwalnego

Kierownik Anna Smorąg tel. 41 260 53 16, 41 260 53 11 wew. 138

e-mail: anna.smorag@kielce.ap.gov.pl

 

Oddział II ewidencji i opracowania zasobu archiwalnego

Kierownik Beata Białek tel. 41 260 53 11 wew. 301

e-mail: beata.bialek@kielce.ap.gov.pl

 

Oddział III udostępniania zasobu archiwalnego

Kierownik Bartłomiej Gierasimowicz tel. 41 260 53 11 wew. 137

e-mail: bartlomiej.gierasimowicz@kielce.ap.gov.pl

 

Oddział IV zabezpieczania zasobu archiwalnego

Kierownik Agnieszka Szczerba tel. 41 260 53 11 wew. 112

e-mail: agnieszka.szczerba@kielce.ap.gov.pl

 

Oddział V popularyzacji zasobu archiwalnego

Kierownik Iwona Pogorzelska tel. 41 260 53 11 wew. 327

e-mail: iwona.pogorzelska@kielce.ap.gov.pl

 

Dział administracyjno–gospodarczy

Kierownik Wojciech Grzesik tel. 41 260 53 14, 41 260 53 11 wew. 236

e-mail: wojciech.grzesik@kielce.ap.gov.pl

 

Dział finansowo–księgowy

Główna Księgowa Alicja Wnorowska tel. 41 260 53 15, 41 260 53 11 wew. 237

e-mail: alicja.wnorowska@kielce.ap.gov.pl

Starszy specjalista ds. płac i księgowości Beata Różańska tel. 41 260 53 11 wew. 239

e-mail: ksiegowosc@kielce.ap.gov.pl

 

Stanowisko ds. kadr i rozwoju zawodowego

Starszy specjalista Katarzyna Mucha tel. 41 260 53 11 wew. 235

e-mail: kadry@kielce.ap.gov.pl

 

Archiwum Państwowe w Kielcach Oddział w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Żydowska 4

Kierownik Aleksander Kondrat tel. 15 832 25 09 wew. 500

e-mail: aleksander.kondrat@kielce.ap.gov.pl

Kancelaria tel. 15 832 25 09

e-mail: sandomierz@kielce.ap.gov.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

e-mail: iod@kielce.ap.gov.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-05-06 11:56przez:
Opublikowano:2015-05-06 07:51przez:
Zmodyfikowano:2023-01-30 07:50przez:
Podmiot udostępniający: Archiwum Państwowe w Kielcach
Odwiedziny:28694

Rejestr zmian

  • [2023-01-30 07:50:41]m
  • [2023-01-02 11:23:52]m
  • [2023-01-02 11:15:27]m
  • [2022-03-25 11:08:02]m
  • [2022-03-25 11:07:51]m